Fiat AUTOKURC KLUCZBORK Fiat AUTOKURC KLUCZBORK
 
    www.fiat.pl        
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O nas


     Historia firmy
Firma nasza została założona 1 lutego 1970 roku. W początkowym okresie działalności w zakładzie świadczone były wyłącznie usługi lakiernictwa pojazdowego. Dzięki bardzo dobrej jakości usług szybko rosła rzesza zadowolonych klientów, a równocześnie następował rozwój firmy, zarówno w zakresie rozbudowy obiektów, jak też i rozszerzania zakresu oferowanych usług - w 1980 roku zakład obok lakierni posiadał również własną blacharnię.

W roku 1996 firma nasza, będąca do tej pory zakładem niezależnym, niezwiązanym z żadną marką samochodową, jako pierwsza prywatna firma w województwie otrzymała autoryzację FIAT AUTO POLAND na wykonywanie napraw blacharskich i lakierniczych samochodów marki Fiat. Fakt ten był i jest potwierdzeniem wysokiej jakości usług, troski o bezpieczeństwo, zdrowie, ale również dbałości o zadowolenie powierzającego nam swój samochód Klienta.

W dniu 1 lutego 2002 roku – w trzydziestą drugą rocznicę założenia firmy – rozpoczęła działalność zakład w Kluczborku, oferujący usługi serwisowe - gwarancyjne i pogwarancyjne - dla samochodów marki Fiat, badania techniczne pojazdów, a także naprawy mechaniczne samochodów innych marek. W październiku 2006 roku w Kluczborku został oddany do użytku kolejny obiekt - salon sprzedaży samochodów Fiat.

Swoim klientom oferujemy  samochody zastępcze na czas naprawy – osobowe i dostawcze. 
 
Firma należy do sieci naprawczej kilku firm ubezpieczeniowych – dzięki temu przejmujemy prawie całą obsługę formalności związanych z zaistniałą szkodą komunikacyjną na siebie, a uczestnictwo właściciela pojazdu w procesie likwidacji szkody sprowadzone jest do niezbędnego minimum.

W ciągu ostatnich 4 lat zaufało nam kilka tysięcy klientów serwisu i stacji kontroli pojazdów - zapraszamy i Państwa do odwiedzenia nas i korzystania z naszych usług.
 
 
 
AUTO KURC S.C.

KLUCZBORK
M.CURIE SKŁODOWSKIEJ 17
46-200 KLUCZBORK
Tel.: (77) 4171392
(77) 4171392 wewn. 4142592
e-mail


Wyświetl większą mapę

 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies